Opał

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i oszczędnego sposobu na ogrzewanie domu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z opałem, pochodzącym od zaufanych dostawców. Sprzedajemy ekologiczne materiały – ekogroszek i pellet – charakteryzujące się dobrą kalorycznością, co przekłada się na lepszą energooszczędność gospodarstwa domowego. Wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego opału, analizując indywidualne zapotrzebowania. Dzięki nam można zabezpieczyć się przed pierwszymi przymrozkami w okresie jesienno-zimowym.

Kiedy najlepiej kupić opał?

Sezon letni uważa się za najlepszy czas do tego, by zaopatrzyć gospodarstwo domowe w wydajny i wysokokaloryczny opał. Lato to idealna pora, by zająć się składowaniem materiałów w nasłonecznionych i suchych miejscach, tym samym pozbywając się wilgoci ze wszystkich paliw. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szczególnie w sezonie letnim, gdyż wysoka temperatura oraz rzadkie opady korzystnie wpływają na jakość magazynowanego opału.

Suchy ekogroszek, jeśli zostanie zakupiony latem, charakteryzuje się lepszą jakością, gdyż jest pozbawiony wilgoci, dzięki czemu staje się wydajniejszy, a sam proces spalania można określić jako bardziej ekologiczny. Wysuszony opał lepiej wpływa na osiągniecie pożądanej temperatury kotła w gospodarstwie domowym. Kolejnym argumentem jest fakt, że bardziej suchy materiał jest zdecydowanie lżejszy, dzięki czemu jego zakup w sezonie letnim to opłacalna i ekonomiczna inwestycja.