Kruszywa

Współpracujemy z najlepszymi producentami kostki i kruszyw. Cechują się one bardzo wysoką wytrzymałością, są odporne na mróz i zmienne warunki atmosferyczne. Wyróżniają się doskonałymi parametrami w zakresie wytrzymałości na ścieranie. Korzystamy z technologii firm, które importują kruszywa – wykorzystywane później jako warstwa wierzchnia – nawet z Włoch. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości kruszywa frakcyjne, otoczakowe oraz łamane o różnym uziarnieniu.

Ich różnorodna kolorystyka sprawia, że kostka będzie się komponowała z istniejącymi aranżacjami terenu przydomowego. Szlachetne kruszywo – oprócz walorów estetycznych – zapewnia parametry antypoślizgowe, co jest ważnym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo na posesji, podjeździe lub alejach. Kruszywa są wykorzystywane do produkcji mieszanki betonowej. Razem z naturalnymi żwirami, piaskami pukanymi, pigmentami i plastyfikatorami tworzą zwarty materiał, który będzie wyróżniał się swoim oryginalnym wyglądem w każdych warunkach.

Wybór oferty naszej firmy to gwarancja kompleksowej obsługi firm wykonawczych oraz klientów indywidualnych. Zajmujemy się także rozłożeniem kruszywa drogowego. Wykorzystujemy kruszywo łamane do układania kostki na prywatnych posesjach i wszędzie tam, gdzie jest małe obciążenie ruchu pieszego. Powinno być ono ulokowane dokładnie między warstwą odsączającą a podsypką. Kruszywo jest także ważnym materiałem podbudowy, czyli najważniejszej warstwy nośnej i filtracyjnej.