Kostka brukowa

Najważniejszym profilem działalności naszej firmy jest montaż kostki brukowej, wykonywany w oparciu o koncepcję opracowaną w naszym własnym biurze projektowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę firmom wykonawczym oraz klientom indywidualnym. Współpracujemy z uznanymi producentami kostki – Kost-Bet, Drogbruk, Gladio, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że wykorzystywane materiały pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Wszystkie nasze usługi brukarskie są objęte trzyletnią gwarancją.

Sprzedaż kostki – tylko ekologiczne rozwiązania

Zajmujemy się sprzedażą kostki brukowej pochodzącej od producentów, którzy kładą nacisk na ekologiczny aspekt tworzenia tego materiału. Powstaje ona najczęściej w procesie wibroprasowania w specjalnych maszynach, których zadaniem jest zagęszczenie masy betonowej z warstwą ścieralną. Wykorzystywane do tego są szlachetne i oryginalne kruszywa, które decydują o charakterze nawierzchni kostki brukowej. W naszej hurtowni kostki znajdą Państwo jedynie takie produkty, których parametry zagwarantują sprawną i trwałą realizację każdego projektu.

Hurtownia kostki – realizacja inwestycji brukarskich

Prowadzimy hurtownię kostki – zaopatrujemy firmy wykonawcze, sprzedajemy materiały także klientom indywidualnym. Naszym atutem jest bogaty asortyment. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć kostkę brukową w różnych wariantach kolorystycznych oraz z odmiennymi fakturami. Bardzo popularne są kostki dekoracyjne o prostych lub falistych liniach, kojarzące się z architekturą południowej Europy. Korzystając z oferty hurtowni kostki, można cieszyć się z idealnej nawierzchni, nie tylko wytrzymałej, ale także pięknej i funkcjonalnej. Sprzedaż kostki od renomowanych producentów to gwarancja trwałości i oryginalnej estetyki.